יפעת כלכלה וחשבונאות משפטית

למעלה מ 30 שנות ניסיון במתן חוות דעת כלכלית וחשבונאית לארגונים חברות ועורכי דין.

חוות דעת מומחה לכלכלה וחשבונאות

במסגרת ההליכים המשפטיים בהם אתם מעורבים – הן כתובעים והן כנתבעים – הנכם נדרשים לא פעם, לצורך הוכחת טענותיכם, להצטייד בחוות דעת כלכלית של מומחה לכלכלה וחשבונאות. בתי המשפט נוטים להעניק משקל רב לחוות הדעת של מומחה מיומן ובעל-שם, והדבר עשוי להכריע את תוצאות המשפט.

בזכות הניסיון העשיר והמגוון, כמו גם המוניטין שצברנו לאורך השנים, למשרד יפעת חשבונאות חקירתית היכולת לספק לכם, עפ"י דרישתכם וצרכיכם, חוות דעת מומחה כלכלי מפורטת ומנומקת בתחומים המפורטים להלן:

  • הערכת וכימות נזקי מעילות, הונאות ואי-סדרים.
  • סכסוכים עסקיים בין שותפים.
  • הערכת נזקים כתוצאה מאירועים ביטוחיים.
  • הערכת רכוש בסכסוכים משפחתיים.
  • ועוד

 

שנים ארוכות של הכנת חוות דעת מומחה (גם כמומחים מטעם בית המשפט), יכולתנו לרדת לפרטים ולבחון בדקדקנות כל מקרה ומקרה, המוניטין שצברנו וניסיוננו הרב מציבים אותנו בשורה הראשונה של המומחים בתחום – וכמקור סמכות מהימן ומקצועי. והבחירה במומחה הנכון עשויה להטות את הכף לטובתכם!

מתי יש צורך בחוות דעת מומחה לכלכלה וחשבונאות?

חוות דעת מומחה מתבצעת על ידי רואה חשבון או כלכלן, לצורך הערכה וכימות של נזקים כלכליים. כאשר מדובר בהליכים משפטיים בנושא כלכלי או חשבונאי ומגיש התביעה מבקש לטעון שנגרם לו נזק כתוצאה ממעשה או מחדל של צד שני, עליו לתמוך את תביעתו בחוות דעת מומחה כדי להוכיח את טענותיו.

חוות הדעת נדרשת על ידי רוב הערכאות המשפטיות בהליכים בהם יש קושי בהערכת הנזק, וכשהיא מתבצעת על ידי מומחה ובצורה נכונה – בתי המשפט נותנים לה משקל רב והיא אף עשויה להוות שיקול משמעותי בהכרעת הדין.

מה הופך חוות דעת מומחה למצוינת?

  • חוות דעת מומחה המובילה לתוצאה הרצויה בבית המשפט דורשת יכולת כתיבה ברורה ודיוק מירבי, כך שגם עורכי דין ושופטים – שאינם מומחים בכלכלה או חשבונאות – יבינו אותה ללא קושי.
  • אופן ניסוח חוות הדעת הוא קריטי, וחשוב להיזהר שלא להשאיר שום נקודה מעורפלת או לא ברורה, שעשויה לפגוע בתביעה או בהגנה.
  • מומחה חייב להיות מסוגל לענות על כל שאלה בנוגע לחוות הדעת שערך, בין בכתב במסגרת שאלות הבהרה או בעל פה בבית המשפט, במסגרת חקירה נגדית.

 

בזכות שנים רבות של ניסיון וידע שרכשנו בחשבונאות משפטית וחקירתית, אנו מספקים חוות דעת מומחה מקצועיות ואפקטיביות למשרדי עורכי דין ולבתי משפט.

אודות

בועז יפעת, רואה חשבון בכיר ומומחה לכלכלה, חשבונאות משפטית וביקורת חקירתית, לשעבר סגן ניצב ביחידה הארצית לחקירות הונאה של משטרת ישראל. עם ניסיון של יותר מ-25 שנה בחקירות, ראיית חשבון, כלכלה ופיננסים, ואחרי שנים של התמחות ממוקדת בענף הביקורת החקירתית, הקמתי את משרד יפעת – כלכלה וחשבונאות משפטית.